⚖️Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» було прийнято у 2003 році, яким введено ⚠️правило добровільної реєстрації за місцем проживання або перебування.

⁉️Які ж відмінності прописки від реєстрації⁉️
✅Головна відмінність – цілі здійснення прописки та реєстрації.
🔹Прописка втілювала в життя функцію адміністративно-планового розміщення населення, контроль за переміщенням громадян.
🔹Реєстрація – це підтримка юридичного зв’язку між людиною і державою з метою взаємного виконання прав і обов’язків, має повідомний характер і ❎не обмежує свободу пересування громадян.

Алгоритм простий - всі ми є споживачами 🛀житлово-комунальних послуг, які нам повинні надаватись своєчасно та якісно, в свою чергу, у нас, як у споживачів даних послуг також є обов’язок своєчасно та в повній мірі 💰розраховуватись за надані нам послуги.

⁉️Яку ж відповідальність несуть споживачі за несплату за комунальні послуги

🔺Розглянемо форми відповідальності до боржників за ЖКП

До 1️⃣ січня 2025 року 👨‍🦰власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець повинен ✍️оформити право власності на земельну ділянку.

⁉️Як крок за кроком досягнути необхідного результату ⁉️Які документи потрібні для такої процедури ⁉️Куди слід звертатись розглянемо поетапно🤔

☝️У разі, якщо власник чи спадкоємець цього ❌не зробить, то буде вважатись, що відмовився від неї. ‼️Тоді ця невитребувана земельна частка (пай) після того, як буде виокремлена земельна ділянка, передається у комунальну власність тієї територіальної громади, на території якої вона розташована у порядку визнання майна безхазяйним‼️

На засіданні уряду 15 вересня 2021р. було ✍️прийнято рішення виділити кошти з Держбюджету на покриття заборгованості з 💵виплати допомог по часткову безробіттю ⚠️для малого та середнього бізнесу (МСБ), повідомляє Федерація роботодавців України (ФРУ).

📝Програма надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину для МСБ, почала працювати у 2020 році з метою 🤝підтримки бізнесу, який постраждав внаслідок скорочення своєї економічної діяльності через пандемію COVID-19, та з метою 🤝збереження робочих місць.

"Как Вы яхту назовете, так она и поплывет (мультфильм Приключения капитана Врунгеля)

Слова з відомої пісні стали крилатими, адже насправді, рішення про створення юридичної особи автоматично передбачає її назву і тут недостатньо лише вашого вподобання.

☝️Розглянемо яким вимогам, встановленим державою та визначеним у ⚖️профільному законі — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», має відповідати назва юридичної особи⤵️